Силувал девојка, па татко и му ги отсекол и двете раце (видео)

Сподели со своите пријатели

Индиецот Парминдер Сингх (25) ги исекол двете дланки на 17-годишно момче кое било обвинето за силување на неговата ќерка која имала само седум месеци, пишува „Дејли Мејл“.

Таткото наводно првин го претепал осомничениот малолетник, потоа го врзал за дрво и му исекол двете дланки, па на крајот така осакатен го оставил крај блискиот канал. Во 2014 година малолетникот бил обвинет за злоставување бебе, откако на дело го фатила мајката на детето.

Полицијата до судењето го сместила во поправен дом, но кога се појавил на судот, таткото на детето го намамил надвор од судот нудејќи му споразум, а потоа правдата ја зел во свои раце.

 

Loading...

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.