Си ја лажирала сопствената свадба поради една работа, подоцна ѝ било жал за се (ВИДЕО)

Сподели со своите пријатели

Една девојка решила да ја лажира целата свадба само за да добие реакција од своето поранешно момче и сето тоа го објавила на ТикТок.

Loading...

Таа одлучила да ангажира не само професионален фотограф, професионален шминкер и фризер, туку отишла дотаму што ангажирала и коњ за фотографирање.

Букет, пијано, венчаница, комплетна шминка, лажен сопруг, ништо, оваа жена мислела на се. Но затоа не размислуваше.

Иако ги гледаше нејзините „приказни“, дотичниот господин не ни честиташе на поранешната девојка.

– Сè што требаше да направите е да го фотографирате прстенот, штом ќе се омажите, готово е “,” Сè ми е јасно, но зошто го воведе коњот во сето ова? ” , се само дел од коментарите под спорното видео.

Меѓутоа, неколку месеци подоцна таа се покаја за се.

 

@dieschaklin

Worst part is he watched my story and still didn’t reach out 🥴🥴🥴 #fyp #sundayroutine#styleinspo #dayinmylife #foryou #godblessme #godhelpme

♬ Insane – Summer Walker

Loading...