ШТО СЕ СЛУЧУВА НА СНИМАЊЕ НА 18+ ФИЛМОВИ? Млада по*но ѕвезда открива како изгледа подготовката и дали има АКЦИИ без КАМЕРА!

Сподели со своите пријатели

Се прашувате што навистина се случува во порно филмовите и дали има некои „акции“ кога камерите ќе се исклучат?

Loading...

Порно ѕвездата Вана Бардо (22) одговараше на прашањата на обожавателите, и откри некои тајни од порно бизнисот.

Една од класичните гласини за порно е дека дејството трае дури и кога камерите се исклучени или за време на паузите.

 

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Vanna Bardot (@vannabardot)

 

„О, да. Често се случува да „заборавиме“ и да продолжиме со сексот. Секако, сè зависи од тоа со кого снимам, но верувајте ми, има 100 процентни акции “, вели Бардо и додава:

Loading...

„Ако сум возбудена, сексот продолжува за време на паузите, и ако навистина ми се допаѓа некој, ќе имаме„ малку “секс во бањата пред снимањето“.

Тешко е за некој постручен да ја реши вечната дилема дали големината на пенисот е толку важна како што мислат многу луѓе.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Vanna Bardot (@vannabardot)

 

„Прво, големината на пенисот не е важна. Најважно е добро да го „загреете“ вашиот партнер, особено ако не сте многу надарени. Мојот совет е многу предигра, со орален секс и употреба на раце “, забележува Вана и додава:

„Кога е„ добро “, подготвен и возбуден, сексот ќе биде многу поинтересен“.

 

Loading...

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Vanna Bardot (@vannabardot)

 

И, како работата влијае на нејзиниот приватен живот?

„Моето момче е исто така порно актер и честопати снимаме заедно. Ние сме многу отворени еден кон друг, и лично и сексуално. И двајцата обожаваме да го гледаме другиот како ужива во секс, и затоа нашата врска е одлична. Кај нас љубомората не може да постои затоа што веруваме дека тоа е целосна глупост во нашата работа “, искрена е Вана.
Иако има изградено име во порно индустријата, таа вели дека нејзините фанови скоро никогаш не и приоѓаат.

„Луѓето често не сакаат јавно да покажат дека препознаваат порно актерки и затоа се двоумат да ми пријдат, што одлично ми одговара. Иако, честопати ги забележувам како зјапаат во мене. Само еднаш ми се случи да ми пријде човек и да рече дека е мој голем обожавател, но тоа не беше баш пријатно искуство “, заклучи Вана Бардо.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Vanna Bardot (@vannabardot)


Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *