Што направи сега: „Кралицата” на силиконите не престанува да изненадува

Сподели со своите пријатели

Барби од реалниот живот, која се труди да изгледа што е можно попластично, фрла уште повеќе пари за дополнително да го подобри својот „надуен“ изглед – иако веќе е видена на улица.

Loading...

Иако има само 23 години, Серена Смит има направено  естетска операција уште од тинејџерските години. Зависничката од хирургија верувала дека изгледа премногу обично и почнала со операција на градите на 18-годишна возраст – потоа го заменила градникот со големина 32А со градник со големина 33D.

 

 

Оттогаш, таа го наполнила своето лице со филери и ботокс за да создаде изглед што паѓа во очи.

Се пријавила и за бразилско подигнување на задникот, а сака и да добие уште поголеми гради бидејќи нејзините сегашни „почнуваат да изгледаат премногу природно“. Ова ќе ја зголеми нејзината инвестиција во естетската хирургија на повеќе од 50.000 фунти.

 

Loading...

 

Таа изјави за Дејли Стар:

„Сакам да привлекувам внимание и сакам да добивам реакции, не го сфаќам животот премногу сериозно и сакам да ги провоцирам луѓето. Сметам дека тоа е смешно. Се возам наоколу во мојот светло розев Range Rover со спуштени прозорци и ја пуштам мојата песна испраќам бакнежи и им мавтам на сите мажи. Сите секогаш се смеат, мавтаат или ме поздравуваат.

 

 

„Како и многу луѓе ширум светот, се здебелив за време на пандемијата и мислев дека ова ќе биде совршена можност, наместо да се вратам во теретана, да го извадам сето тоа и да го ставам во задникот и колковите“, изјавила таа.

Loading...