Што има во внатрешноста на огнометот? (видео)

Сподели со своите пријатели

Кога се распрскуваат на небото изгледаат спектакуларно и величенствено, но сте се запрашале ли што има во внатрешноста на огнометот?

„Јутјуб“ каналот „What’s inside“ се потрудил да ни пружи можност да дознаеме.

[wpdevart_like_box profile_id=”1414421878780055″ connections=”show” width=”300″ height=”550″ header=”small” cover_photo=”show” locale=”en_US”]

Loading...

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.