ШОК ИСПОВЕД: Девојка открива зошто се*сот со оженет маж е подобар

Сподели со своите пријатели

Една девојка ја раскажа приказната за тоа како е во врска со оженет човек веќе неколку години, додека во исто време има и момче.

Loading...

– Во врска сум три години. Првите две години, нашата врска беше одлична, а потоа тој ме изневери и не се слушавме неколку месеци. После тоа, решив да му дадам втора шанса – започна таа.

– Пред тој прекин, неговиот пријател, кого често го гледам, започна да ми праќа пораки. Тотално го игнорирав, но кога се смирив со момчето, некако започнав да се допишувам и со тој човек. Додека работев во друг град, преписката стана целосно секси и страсна.

 

 

– Имавме секс преку телефон неколку пати. Почувствував релаксација со него, иако тој во никој случај не е мој тип на момче. Малку по малку, договоривме тој да дојде кај мене. Тогаш имавме совршен секс – вели таа и продолжува:

– Се чувствував како да е во мојата глава и го читаше мојот ум, тоа беше нешто неверојатно за мене. Можеби траеше околу два часа. Тој е оженет, но сепак завршивме во кревет. Едноставно никогаш не сум имала таква сексуална привлечност со некого. Јас имам 25 години, не сум аматерка во сексот. Иако е оженет, понекогаш се слушаме и се караме затоа што не можеме да уживаме во страста што ја чувствуваме.

Loading...

 

 

– Секој наш разговор завршува со секс преку телефон. Имавме секс еднаш во возот и тоа е само случајност што никој не нè фати на дело. Не можам да доживеам оргазам ако не размислувам за тоа. Сексот со мојот дечко е добар, но не може да се спореди со сексот што го имам со љубовникот.

– Пробав сè за да престанам да размислувам за тој човек, но ништо не ми помогна. Постојано сонувам за него. Знам дека не можам да бидам со него, но исто така знам дека случајната средба ќе биде фатална за двајцата. Знам дека го сакам и јасно ми е дека не можам да го оспорам тоа – заклучи таа.

 


Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *