Сфатила како нејзиниот сопруг ја изневерува па ги споделила советите: „Ако вашиот маж почне ова да го прави, веднаш заминете”

Сподели со своите пријатели

Дијана е претприемач и основач на козметички бренд, а во видеото на ТикТок открила необична работа што почнал да ја прави нејзиниот партнер, поради што дознала дека ја изневерува.

Loading...

– Она на што треба да обрнете внимание е ако почне да оди во тоалет малку почесто од вообичаено, особено ако ја зголемува гласноста на телефонот до крај и почне да се смее како навистина да гледа нешто. Меѓутоа, тој всушност им праќа пораки на другите девојки и им вели да работат втора смена и дека ќе им прати порака штом може. Исто така, ако почне почесто да оди во тоалет кога заедно одите во ресторан или слични места – вели таа во видеото кое брзо собра над 130 илјади прегледи.

Со ова видео тој започна лавина од коментари во кои други жени пишуваат како откриле дека нивниот поранешен партнер ги изневерува. Девојката објави уште неколку клипови на оваа тема, односно како да препознаете дека вашиот маж ве изневерува.

Една жена напишала дека открила дека нејзиниот сопруг изневерува кога почнал да спие на каучот, додека друга вели дека забележала дека работите не се како порано и дека нејзиниот партнер почнал да ја заклучува вратата зад него.

Третиот коментираше дека еден од поочигледните знаци е дека мажот изневерува, кога ќе ѝ дозволи на жената да плати за се.

Едноставно, секоја промена во рутината може да биде многу сомнителна, истакна Дијана.

 

@nani_inc26

PART 17! #cheating #cheater #cheaters #cheatersbelike #messytiktok

♬ original sound – Soapsterz

Loading...