Сепаратисти фатиле дилер на дрога па го претепале до смрт (видео)

Сподели со своите пријатели

Припадници на проруските сепаратисти на истокот на Украјна фатиле и на смрт претепале дилер на накортици.

Казната е извршена во градот Комоунар кој се наоѓа во областа Доњецк. Своите иживувања над неименуваниот маж се снимени, а видеото многу бргу се прошири на социјалните мрежи. На видеото се гледа како маж моли на живот додека е врзан со леплива трака за железен столб.

Грбот му е прекриен со крвави модринки од удари со бичот направени од електрични кабли, додека во позадина се слуша гласот на оној кој снима.

Се верува дека мечениот од снимката е мртов.

ВИДЕОТО ИМА ВОЗНЕМИРУВАЧКА СОДРЖИНА!


Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.