13.06.2019 11:03

Семејството доби нов член, а среќата на оваа куче немаше крај (ВИДЕО)


Оваа куче едвај чекало да го запознае својот нов мал пријател.

Во текот на бременоста бил многу внимателен со својата сопственичка, а девет месеци подоцна конечно дошол и тој ден.

loading...

7 МИЛИОНИ ПРЕГЛЕДИ: Реакцијата на куче на најтажната сцена од „Кралот на лавовите“ (ВИДЕО)

Своите сопственици ги пречекал уште на вратите и скокнал врз нив.

Видел дека му носат изненадување. Сопствениците ја снимиле неговата прекрасна реакција и првата средба со бебето.

Фото: Принскрин Youtube/The Dodo


© Со преземање на содржината ги прифаќате Условите за преземање содржини
Loading...

Последни наслови

Facebook Comments