СЕКС СКАНДАЛ НА НЕБОТО: Двајца патници приведени поради орален секс за време на лет

Сподели со своите пријатели

Тереса М. Кохн (43) и В. Боехм (41) од Минесота, патници на летот од Лас Вегас, приведени се откако нивниот авион слетал на аеродромот Минеаполис- Сент Паул.

Поради оваа фотографија од орален секс забранети се венчавки за странци во Грција (фото)

Loading...

Пред авионот ги чекалеполицајци кои има ставиле лисиц на рацете и ги одвеле во полициска станица, откако останатите патници ги обвиниле дека за време на летот имале орален секс, пишува „Дејли мејл“.

Сега се теретат за ласцивно однесување, а парот одлучил да ги отфрли обвиненијата и се колне дека својата невиност ќе ја докаже на суд.

Родителите во паника: Нова перверзна сексуална игра „шарени алки“ хит меѓу децата

– Знам што видов затоа што седеа точно пред мене. Госпоѓата орално го задоволуваше господинот. Главата и беше прекриена со прекривачот, но беше повеќе од очигледно што прават, затоа што ги оздадоа движењата. Сетоа тоа траеше добри десетина минути, раскажала шокираната патничка Ронда Алберс.

Се пожалила на алергија од кучињата во авионот: Нив ги оставиле, а неа ја исфрлиле од летот (видео)

И Јенеј Хушка, која исто така била во авинот, тврди дека парот за време на целиот лет се однесува неприкладно.

– Ништо од ова не е вистина! Се наведнав да му помогнам со патентот на панталоните, немаше никаков орален секс. Само се шегувавме, се правда Тереза М. Кохн.


Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.