Себични, мрзеливи и несигурни: Хороскопски знаци кои се најлоши љубовници!

Сподели со своите пријатели

Многу луѓе знаат кои претставници на хороскопот се експерти за секс, и сега е време да се открие кој и зошто „нема добри односи“ со овој спорт.

Loading...

Никогаш не знаете со што ќе се соочите…

Рак

 

 

Емоционалните членови на зодијакот, покрај тоа што се неверни, главно поради нивната огромна несигурност, се крајно досадни во кревет до степен на злосторство. Немаме што многу да се каже и тоа е една од причините зошто тие се на врвот на листата.

Водолија

Loading...

 

 

Можеби знаат како да се движат и што да прават за да го задоволат својот партнер, но нивната себичност е толку голема што не ги напушта, како и во другите области од нивниот живот.

Ако можат да одат во кревет со партнерот, тие се грижат само за себе. Нема дискусија за потребите на другите. Убедливо најголемата фрустрација во зодијакот.

Риби

 

Loading...

 

Некои дури ги сметаат за порнографски, но од теорија до пракса работите се нешто поразлични. Клучниот збор е мекост. Тие се мрзливи и претеруваат со удобност и релаксација, што се рефлектира во нивните сексуални практики.