Се падна во втор план кога ќерката на Мадона крена рака: „Мажите веќе немаат толку влакна“ (ФОТО)

Сподели со своите пријатели

Ќерката на Мадона, Лурдес Леон гордо ги покажа мускулите на годинешната Мет Гала, но и влакната под пазувите во голото издание во кое се појави.

Loading...

24-годишната манекенка носеше елегантна комбинација составена од градник со необичен завој преку половината, и долго здолниште.

Таа беше подготвена да позира за фотографите како нејзините бројни колешки, а судејќи според стилот што го избира во последно време, не и е проблем понекогаш да покажува премногу.

 

 

Сепак, многу критичари се уште веруваат дека оваа „насилна промоција“ на влакна под пазувите е без вкус.

„Го разбирам акцентот на природноста, но ова е премногу, навистина не треба да го гледаме ова“, „Веќе видено, зошто е ова упорно и упорно?“, „Мажите веќе немаат толку коса“, „Што сега, сите девојки треба да го следат нејзиниот пример?“, Се некои од многуте коментари.

Loading...

Лурдес одамна тргна по стапките на својата мајка и го привлекува вниманието на медиумите и јавноста со своите модни избори, но и ставови како што е не-депилација, и неколку пати шокирана од нејзиното однесување во ситуации кога беше фатена како пие премногу и едвај стои.

 

 

Инаку, наследничката на Мадона започна своја линија облека за стоковната куќа „Мак“ кога имаше само 13 години, а веќе се појави во модните кампањи на познати светски брендови. Таа, исто така, неодамна откри дека една од нејзините цели во животот е да продолжи актерска кариера.

Што се однесува до нејзиниот љубовен живот, последните четири години беше во среќна врска со Џонатан Пуљ, со кого беше снимена неколку пати во оскудни изданија.

Инаку, Лурдес е најстарото дете на Мадона, а има пет браќа и сестри, од кои четири се посвоени, додека единствениот што остана е биолошкиот син Роко, кој Мадона го доби со Гај Ричи.

 

Loading...

 

 

 

 


Loading...