Се нарекува „Дијамантска дива“: Живее на сметка на оженети мажи кои не ги познава (ВИДЕО)

Сподели со своите пријатели

Една жена од Калифорнија која се претставува како „Дијамантска дива“ и „финансиска доминаторка љубовница“ деновиве се појави во шоуто „This Morning Today“, а разговорот со неа одекна како бомба.

Loading...

– Мажите кои сакаат убави жени се оние кои ми дозволуваат да живеам раскошно. Тие трошат вртоглави суми на мене и не бараат ништо за возврат. Никогаш не сум ги видела повеќето од нив во живо, повеќето се во брак. Им наплаќам 50 американски долари за минута за телефонски повик. Никогаш не им благодарам за исплатата, тие треба да ми се заблагодарат – вели таа.

 

 

Таа рече дека еден од нив, како што ги нарекува, „робови“, и платил над 200.000 долари.

„Веднаш потоа, тој доживеал срцев удар, но се опорави“, вели таа, додавајќи дека друг човек неодамна потрошил 30.000 долари на неа за еден ден.

– Не му заблагодарив. Јас секогаш им велам да одат сега и да заработат уште повеќе пари. Среќни се што ме прават среќна и задоволна – ги увери домаќините.

Loading...

– Покрај тоа што наплаќам 50 долари за еден час, им наплаќам и депозит од неколку стотици долари. Исто така, сакам да трошам додека разговараме затоа што мислам дека 50 долари не се доволни – вели таа.

– Патем, јас бев pin-up модел, и започнав да го правам ова кога ме контактираа од мојот фан-клуб и ми рекоа дека тие се мои робови. Не разбрав за што станува збор, сè додека не ги сретнав во живо, еден од нив ми даде пари и рече дека сака да ми биде финансиски роб – вели таа.

 

 

Таа вели дека во тоа време не знаела за што станува збор, и дека нејзиниот обожавател ја известил дека има мажи кои се подготвени да финансираат убави жени, без да бараат ништо за возврат.

– Моите робови сега се натпреваруваат да ми дадат повеќе пари. Јас снимам сè – вели таа пред камерата, уверувајќи дека никогаш не ги видела своите „робови“.

– Не ме интересира да се дружам. Веднаш им дадов до знаење дека нивната единствена улога во животот е да ме опсипуваат со пари и да ме обожаваат од далеку. Им објавувам кога сакам да одам на луксузно патување. Неодамна престојував во хотел во Беверли Хилс, тие ми платија за тоа – само еден од нив даде 12.000 долари за моето патување – вели таа.

Loading...

 


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *