31.07.2019 11:34

Се напил па почнал да јава жирафа во зоолошка градина (ВИДЕО)

Facebook Twitter Google+

Од Казахстан ни пшристгнува неверојтна снима на непромислен чекор на еден човек.

Под дејество на алкохол посетил зоолошка градина и тогаш му паднала на памет ужасна идеја.

loading...

Пијанецот одлучил да се искачи на високата ограда и да јавне жирафа која се наоѓала од другата страна.

Животното не знаело што го знашло, па се обидела да се отараси од него.

Можело да се заврши многу лошо по мажот, по кој сега трага и полицијата.


© Со преземање на содржината ги прифаќате Условите за преземање содржини
Loading...

Последни наслови

Facebook Comments