31.07.2019 11:34

Се напил па почнал да јава жирафа во зоолошка градина (ВИДЕО)


Од Казахстан ни пшристгнува неверојтна снима на непромислен чекор на еден човек.

Под дејество на алкохол посетил зоолошка градина и тогаш му паднала на памет ужасна идеја.

loading...

Пијанецот одлучил да се искачи на високата ограда и да јавне жирафа која се наоѓала од другата страна.

Животното не знаело што го знашло, па се обидела да се отараси од него.

Можело да се заврши многу лошо по мажот, по кој сега трага и полицијата.


© Крадењето авторски содржини е забрането со закон. Преземањето на текстови и изјави во авторска сопственост на порталот Кумановски Муабети е дозволено делумно, со задолжителен хиперлинк до содржината која се пренесува. Секое преземање фотографија означена со лого, без претходна согласност со Кумановски Муабети, е строго забрането!

Последни наслови

Facebook Comments