Сè е за јадење? Нејзините објави на многумина им се нејасни и за неверување (ВИДЕО)

Сподели со своите пријатели

Девојката со профилот Vivi Cake на ТикТок редовно објавува фасцинантни видеа во кои јаде навидум нејадливи предмети. Без разлика дали се работи за ножеви, даски за сечење или дури и ѕид, нејзините објави на прв поглед збунуваат многумина.

Loading...

Но, се што јаде е всушност торта која сама ја направила, а во продолжение погледнете дел од тортите кои изгледаат како секојдневни предмети.

 

 


ПРОЧИТАЈТЕ И:  ЗАСТРАШУВАЧКО: Авион слета на автопат и удри во камион полн со луѓе (ВИДЕО)