СДСМ со најава за нова ”бомба” број 30

Сподели со своите пријатели

Социјалдемократскиот Сојуз за денес во 14 часот ја најави новата прес конференција на која ќе бидат презентирани нови прислушкувани разговори во рамки на проектот ”Вистината за Македонија”.

Loading...

Новата, 30 -та бомба по ред на СДСМ, а и секоја наредна до 17 мај кога СДСМ закажа сенароден собир, ќе биде пожестока од претходната.

Се уште останува непознато што ќе обелодени СДСМ на денешниот прес.

Leave a Reply