Само утре во Мтел салонот во Куманово, купи mSTART 14 и обезбеди се со одлична забава за Нова Година

Сподели со своите пријатели

Само утре во продажниот салон на Мтел во Куманово специјална понуда за сите кои сакаат да уживаат во врвни телекомуникациски услуги и одлична дигитална содржина.

Loading...

В сабота, 10 декември, од 11 до 15 часот за секоја купена при пејд mSTART 14 картичка во вредност од 249 денари ќе имате можност да добиете и подарок ваучер од 300 денари.

Понудата овозможува веднаш да добиете ексклузивен пристап до мобилните апликации mPLAY TV и Balkan MYusic.

Апликацијата Balkan Myusic на корисниците им овозможува и да ги изберат своите омилени регионални изведувачи и да состават плејлисти според својот вкус за секој дел од денот или пак некоја одредена активност – прошетка, вежбање, возење или едноставно забава со добра музика. Додека апликацијата mPLAY TV содржи 22 телевизиски канали кои може да ги следите во живо. Меѓу нив се најпознатите филмски, музички и информативни канали на Балканот. А, она што можеби најмногу ќе им се допадне на вљубениците во фантастичната регионална филмска продукција е Видео клубот во кој што на располагање за гледање во било кое време се најпопуларните регионални серии и филмови.

Промотивната понуда овозможува навреме да се подготвите за забава со одлична музика и квалитетен избор на филмови и серии за Новогодишните и Божиќни празници.