Сакал да се опушти на сонцето, па гол бркаше дива свиња која му ја украде облеката (ФОТО)

Сподели со своите пријатели

Германец доживеал непријатност пред неколку дена кога сакал да се искапе и да се сонча без облека.

Имено, одеднаш му се приближила дива свиња и ја собрала чантата, во која имал шорцеви, маица и неколку лични работи.

Loading...

 

 

За работите бидат поинтересни, Германецот започнал да трча по животното од беспомошност, а минувачите направиле фотографии од сите агли.

Кој победил на трката останува непознато…

 


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *