САКААТ СЕ*С, А НЕ САКААТ ДА ПЛАТАТ! Унгарската порно ѕвезда против тројца играчи на Манчестер Јунајтед

Сподели со своите пријатели

Шона Ривер (28) изјави дека еден од фудбалските асови и зел 200 евра за да плати пица!

Loading...

Ривер за подкастот „Како да се биде порноѕвезда“ рече дека играчите во Премиерлигата не сакаат да плаќаат за секс и „очекуваат придружничката да работи бесплатно“.

Таа рече: „Очекуваат да бидете со нив затоа што се познати, но не сакаат да се забавуваат со вас. Тие ве сакаат како споредна убавица во сенка “.

„Само затоа што имаат многу пари не значи дека сакаат да бидат дарежливи“.

 

 

Таа исто така тврди дека една ѕвезда на „Црвените ѓаволи“ ја замолил да врати 200 евра за да ја плати пицата со очигледен потег за да ја покаже својата сила. Ривер додаде: „Веројатно му влијаеше на неговото его да ми плати“.

Loading...

За време на подкастот, таа не именуваше ниту еден од тројцата играчи на Јунајтед. Sun Online побара коментар од Манчестер Јунајтед, но сеуште го нема добиено.

Лидерот на соработниците, Томи Мекдоналд додаде: „Ова може да биде целосно ново поле на спортски науки“.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *