06.11.2015 13:26

Роднини физички се пресметувале во с. Оризаре


Како што информираат од Министерството за внатрешни работи во текот на вчерашниот ден во кумановското село Оризаре педесет и четиригодишниот И.Ј. бил физички нападнат со тврди предмени од страна на негови роднини М.Ј.(35), М.Ј.(31) и В.Ј.(37) при што веднаш го напуштиле местото на настанот.

СВР Куманово работи на расчистување на случајот.

loading...


© Со преземање на содржината ги прифаќате Условите за преземање содржини
Loading...

Последни наслови

Facebook Comments