Реши да го испроба магичниот градник: Еве зошто милиони луѓе ја гледаа нејзината снимка (видео)

Сподели со своите пријатели

Антонела Бролини (43) купила популарен модел на градник, а се надевала дека ќе ги собере своите бујни гради. Антонела носи огромни корпи – дури 44ЈЈ, а како вели градите започнале да и растат во деветтата година.

Снимката во која покажува како изгледа тој градник на нејзините огромни гради го гледале милиони луѓе, а Антонела ги известила своите гледачи дека градникот успеал да ги покрие само нејзините брадавици.

Снимката предизвикала воодушевување кај луѓето ширум светот, а Антонела истакнува дека целта и била да промовира здрав однос кон телото без разлика каква форма и големина истото има.

Сите сме родени голи и не гледам зошто притисок сите да изгледаме на одреден начин. Треба да бидете среќни без оглед на тоа дали имате вишок килограми или целулит – порачува блогерката Антонела.

Loading...

 


Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.