Ratajkowski во секси издание за магазинот ‘Love’

Сподели со своите пријатели

Love магазинот успешно продолжува со нивниот Advent Calendar за 2015 година со прекрасната и добро позната, Emily Ratajkowski. Моделот кој полека почнува да навлегува и во светот на филмовите и направи навистина секси видео во кое позира во долна облека. Погледнете го видеото!

Loading...


Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.