„Рале пром“ со нова колекција машка гардероба за сечиј вкус (галерија)

Сподели со своите пријатели

„Рале Пром“ е бутик специјализиран за машка гардероба со долгогодишно искуство во работата, и како таков, познатиот кумановски бутик ги следи најновите трендови и нуди одлични цени за своите купувачи.

„Рале Пром“ е лоциран во ТЦ Гарнизон, посетете ги и сигурно ќе најдете барем нешто што ќе одговара на вашиот вкус и паричник.

Во прилог погледнете мал дел од нивната актуелна понуда.

 

Loading...

[huge_it_gallery id=”327″]


Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.