19.09.2019 14:02

Прв пат на одмор со момчето, а одговорот на мама е ХИТ на интернет (ФОТО)


Осумнаесетгодишната Кејтлин Рен испратила на мајка си фотографија од хотелска соба каде престојувала со своето момче за време на одморот во Единбург.

Таа и нејзиното момче Дин резервирале соба со брачен кревет и решиле да споделат впечатоци со нејзината мајка.

loading...

Потоа, на Твитер, таа го објави одговорот на мајка си со описот: „Една ноќ во Единбург со дечко и мајка ми сè уште мисли дека имам 12“.

Нејзината мајка одговори на фотографијата од собата:

„Штета што Дин ќе спие на каучот. Барем нема да биде на подот. Јас ви реков да бидете сигурни дека е двокреветна”.

Твитот наскоро стана вирален и заработи над 40 000 лајкови. Кејтлин вели дека нејзината мајка е изненадена што станала интернет ѕвезда на Интернет.


© Со преземање на содржината ги прифаќате Условите за преземање содржини
Loading...

Последни наслови

Facebook Comments