Прославете незаборавен роденден на вашите најмили во игротека ”ТАРА” (фото)

Сподели со своите пријатели

Во Куманово од неодамна започна со работа најдетската и највесела игротека ” ТАРА”.

Loading...

12188239_158929287795206_1677826136558009181_o

Сместена во салата Соколана над градски парк, игротека ”ТАРА” нуди можност за прослава на највозбудливи родендени, и претставува место каде роденденските забави за најмилите стануваат незаборавни.

12045589_158887234466078_1826496404606024279_o

 

Тоа што во моментот го нуди ”ТАРА” е прослава на двочасовни роденденски забави по цена од 2500 денари, тричасовни роденденски забави по цена од 3000денари.

11229418_158888084465993_3286442315312737501_o

11935064_113179095703559_9042091710949992391_o

Loading...

Во цената е вклучено закуп на игротеката, покани за роденден, прскалка за торта, ЦД со слики, кафе за гостите, анимација и игри за децата, како и бесплатен паркинг).

10835373_113179512370184_5370951874797299895_o

Резервирајте на 071 83 83 96 и на вашите најмили, направете го следниот роденден да биде запаметен уште долго.

 


Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.