„Продаваме секс видеа за да ги платиме сметките: Децата дознаа и кажаа на постарите“ (ВИДЕО)

Сподели со своите пријатели

Родителите им рекоа на своите деца дека продаваат секс-снимки, но тие не очекуваа што ќе прават следните деца …

Loading...

Додека некои луѓе кои се на било кој начин дел од порно индустријата се срамат од тоа и го кријат од блиските луѓе, еден брачен пар кој продава секс видеа одлучи да им каже на своите деца.

Џен и Брен Хенистон, кои ги следат повеќе од 300.000 луѓе на TikTok, почнаа да продаваат секс видеа со цел да ги платат сметките, но тие одлучија да не го кријат тоа од децата.

“Станавме порно sвезди за да ја платиме киријата. Децата дознаа. Децата им рекоа на нашите родители!”, Велат двајцата во видеото што го објавија.

 

 

Во друго видео, тие објаснија дека децата всушност не дознале, но тие самите им кажале.

Loading...

За среќа за овој пар, мајката на Џена беше полна со разбирање кон нив, па дури и се појави во неколку видеа за да ги задева.

Сепак, оваа приказна предизвика многу реакции, а повеќето луѓе се шокирани зошто им кажале на децата што прават.

„Зошто би им го кажал тоа?“, „Би бил трауматизиран ако моите родители ми го кажат тоа“, се некои од коментарите, додека други сметаат дека „подобро е да им кажат отколку да дознаат на Интернет“.

 

@thehannistonsRepost of a popular one 🤣 ##comedy ##couple ##pstar ##buffering

♬ original sound – The Hannistons

 


Leave a Reply