Пристигна Samsung Galaxy Note5 (видео)

Сподели со своите пријатели

Вчера компанијата Самсунг го претстави новиот модел во своето производство. Стануав збор за Samsung Galaxy Note5.

Loading...

Овој телефон со големина од 5,7 инчи и Android OS 5.1.1 Lolipop има 16 мегапиксели стандардна камера, и 5 мегапиксели предна камера. За повеќе спецификации на новиот уред на Самсунг погледнете во нивното видео.


Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.