Преслатка реакција на бебе кое за првпат пробува авокадо (видео)

Сподели со своите пријатели

Авокадото е познато по своите хранливи вредности, но изгледа дека тоа не и е битно на седуммесечната Отом, која покажа дека вкусот на авокадото не и се допаѓа воопшто.

Loading...

За време на ручекот, мајка и приоѓа со пасирано авокадо, но, кашата не беше воопшто вкусна за малото бебе.

Еве како малата Отом изреагира на новиот вкус.

 


Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.