Пред жирито покажа се што имаше, а еве каква одлука тие донесоа (видео)

Сподели со своите пријатели

Кандидатката за Мис Венецуела, Фабијани Замбрано продолжи да се смее и да позира иако од минијатурниот костим и излетаа градите.

Додека самоуверено шеташе по пистата, едноделниот костим откажа послушност, па убавата Фабијани на жирито ги покажа сите свои атрибути.

Сепак, тоа не и помогна премногу. Претставничка на Венецуела на натпреварувањето Мис на светот ќе биде Ниноска Васкез.

https://youtu.be/w5Ityt0noVI

Loading...

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.