Познатиот ”Тропико бенд” најавува луда журка во ноќен клуб ”НАМА” (видео)

Сподели со своите пријатели

Балканските мега ѕвезди TROPICO BAND повторно се враќаат во Куманово, но овојпат со настап во ноќниот клуб ”НАМА” закажан за петок со почеток во 23:30 часот.

Loading...

Од ноќниот клуб најавуваат промоција, и тоа првите 200 карти по специјална цена од 200 ден, во претпродажба – 250ден.а на влез – 300ден.

Картите може да ги најдете во Нама Кафе, на адреса Плоштад Маршал Тито бр.10 Куманово.

Старт 23:30

Информации и резервации:
✆ 078/443-309 Оливер
✆ 070/887-733 Мартин
✆ 070/323-777 Давид

Строго забранет влез за малолетни лица!


Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.