Повикале стриптизети за аудиција, па им рекле да си заминат откако дошле над 1.000 луѓе (ВИДЕО)

Сподели со своите пријатели

Прво ги повикале изведувачите и публиката, а потоа им рекле да ги соберат работите и да си заминат.

Loading...

Аудициите стриптизети во клубот во Лас Вегас, кој треба да се отвори наскоро, нагло биле прекинати бидејќи се пријавиле повеќе од 1.000 луѓе.

Потоа следеле турканици, што ги исплашило организаторите кои сакале да ја избегнат ситуацијата од Астроворлд, кога во стампедо на фестивалот во Хјустон загинаа 10 лица.

„Ова сра*е е премногу натрупано, мора да си одите дома. Сите видовте какво сра*е му се случи на Тревис Скот пред некоја вечер, подобро пакувајте ги работите и заминете“, рекол организаторот, а пренесува Дејли мејл.

 

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by COMING SOON 🧊🧊🧊🧊 (@club_ice_vegas)

 

Стриптиз клубот претходно ги пречека луѓето кои сакаа да гледаат аудиции.

Loading...

„Слободно дојдете да се пријавите. Ја поздравуваме и пошироката јавност и ја покануваме да дојде и да ги гледа аудициите на нашите танчери“, напишаа неодамна на Инстаграм.

На видеото од аудицијата се гледаат голи жени како танцуваат во соба додека луѓето фрлаат пари во воздух.

 

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by COMING SOON 🧊🧊🧊🧊 (@club_ice_vegas)