Поради тексас шорцеви оваа девојка веднаш била пренесена во болница (ВИДЕО)

Сподели со своите пријатели

Девојка по име Сем од Северна Каролина ја споделила својата животна драма на социјалните мрежи кога нејзините тексас шорцеви и  предизвикале опасна инфекција.

Loading...

За да го импресионира своето момче, таа отишла да го види во прилично тесни шорцеви. Тие го поминале целиот ден заедно, а веќе следниот ден, таа почувствува дека кожата и гори на бутовите и во пределот околу аналниот отвор.

Како што болката и непријатноста се интензивираа, таа морала да посети лекар.

 

@imtoooldtobeonthis

#greenscreen moral of the story: tight shorts are OUT! #CurameChoreo #fypシ #storytime #ShowYourGlow #fyp #PepsiApplePieChallenge

♬ original sound – Sarah Cothran

 

– Докторот ми даде антибиотици и рече дека е можно да се работи за инфекција на аналниот дел. Следниот ден, не можев ниту да одам, па ме испратија во Ургентниот центар – изјавил Сем.

Експертите и рекле дека можеби ќе треба да се оперира за да ја отстрани инфекцијата, но за среќа, таа не морала.

Loading...

Во еден момент, кога опасноста поминала, Сем се пошегува дека мора да го покажува својот задник на лекарите секој ден.

Таа вели дека купила шорцеви од познат и докажан производител, а открила дека тој ден немала долна облека, туку ја носела на гола кожа.

 

@imtoooldtobeonthis

Reply to @alyssakathryn1 #greenscreen THE SHORTS. Pls don’t judge me for how I dressed in 2017 hahahah

♬ original sound – on here bc corona