Поради неговата убавина е протеран од Саудиска Арабија, но погледнете ја неговата сопруга (ФОТО)

Сподели со своите пријатели

Омар Боркан Ал Гала – фотограф, модел и поет, е познат ширум светот. Милиони обожаватели секој ден внимаваат на неговите објави на социјалните мрежи, сакајќи дел од принцот за себе.

Овој човек неформално ја доби титулата „најубав и најшармантен Арапин во светот“.

Loading...

Омар се здоби со популарност кога дојде во Саудиска Арабија од Ирак. Потоа беше протеран од Саудиска Арабија затоа што било сметано дека е преубав и секси.

Се сметало дека неговата убавина ќе излуди многу традиционални жени.

Сепак, овој инцидент го направи Омар најпопуларната личност, па многу компании го ангажираа како модел и промотор.

Во последно време, обожавателките не можат да му простат што е во брак, па уште и со таква жена.

Поточно, многумина ја сметаат неговата сопруга за премногу мажествена и грда за да биде во брак со таков убав човек.

Луѓето ширум светот негодуваат на фактот дека Јасмин направила неколку пластични отстранувања, и дека нејзините веѓи и усни се истакнати.

Проверете ги нејзините фотографии и проценете сами:

View this post on Instagram

Eyes always tell the truth.. who agrees ? 👀

A post shared by Yasmin Oweidah (@yasmin.jaz) on


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *