Поп кралицата Мадона сочно се бакнува со своето 36 години помладо момче (ФОТО)

Сподели со своите пријатели

Минатата година Мадона потврди дека таа и нејзиниот избраник, Ахламалик Вилијамс, се во емотивна врска долго време. Оваа објава ја шокираше јавноста, не само затоа што Мадона е 36 години постара од своето момче, туку и затоа што тој е само две години постар од нејзината ќерка.

Loading...

Нивната врска предизвика лавина негативни коментари, но двојката не обрнува премногу внимание на тоа.

Денеска Мадона на својот профил на Инстаграм објави видео од снимање на спот, во кој јасно се гледа нивниот бакнеж.

 


Leave a Reply