Полицијата трага по исчезнат кумановец

Сподели со своите пријатели

На 26ти месецов во 21,00 часот во Полициската станица Куманово, И.Ј.(35) од Куманово пријавил дека истиот ден од 02,15 часот од домот во непознат правец се оддалечил неговиот брат И.Б.(31), информираат од Министерството за внатрешни работи.

Полицијата презема мерки и е во потрага по изчезнатиот.


Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.