Погледнете зошто оваа реклама е забранета (видео)

Сподели со своите пријатели

Станува збор за рекламно видео во кое е презентирана опрема за вежбање јога, поточно женски шорцеви и хеланки, но со комбинација на атрибутите кои овие жени ги имаат тоа зигледа премногу секси.

Loading...

Од таа причина оваа реклама е забранета за телевизија, но и понатаму можете да ја погледнете на интернет.

Изгледа многу секси, нели?


Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.