Платил 3.500 долари за зголемување на пенисот: „Беше 7цм, а сега е скоро 10“

Сподели со своите пријатели

Мурат од Германија има голем проблем уште од раѓање. Што е всушност мал проблем. Кутриот цел живот страдал поради неговата состојба, а потоа решил да ги преземе работите во свои раце.

Loading...

Заработил пари за да ја зголеми „алатитката“.

„Пробав апчиња, пумпи, креми… Сите опции. Само за тоа потрошив околу 1.000 долари. Но, тоа немаше ефект, бев очаен“, ја започнува својата приказна Мурат К. од Германија, кој бил незадоволен од големината на својот пенис.

 

 

Неговиот „врсник“ во ерекција достигнувал околу седум сантиметри, што се покажало како проблем во неговиот љубовен живот.

Исфрустриран што партнерките го исмејуваат поради големината на неговиот „алат“, решил да го зголеми пенисот со операција.

Loading...

„Една девојка ми рече во лице дека не е доволно“, вели кутриот Мурат.

 

 

Наскоро дознал за др. Кристијан Кепен од Хановер, експерт во оваа област. Се слушнале и договориле преглед. Докторот му ветил зголемување за околу 2 см, што за Мурат било сосема доволно. Сепак, ова е зголемување за околу 30 проценти.

Нема да навлегуваме во детали за операцијата, само ќе напишеме дека салото се цица од стомакот и потоа оди во…

– Се повеќе мажи се незадоволни од своите пениси и поради тоа страдаат емотивно – вели др. Кепен, чија работа, признава, доста добро ја работи…


Loading...