Планира за 365 дена да спие со 365 мажи, вели дека добро и почнало

Сподели со своите пријатели

Во 2024 година сакам да спијам со 365 луѓе за 365 дена, вели Австралијката Ени Најт, која планира да го собори својот рекорд минатата година, кога на крајот спиела со 300 различни луѓе…

Loading...

 

 

Иако изгледа како невозможна мисија , Австралијката може слободно да забави, бидејќи до Денот на вљубените однела 70 мажи во кревет.

Бидејќи оваа година има 366 дена, тој еден ден веројатно ќе одмори…

 

Loading...

 

– Мислам дека бројот 365 би можел да се достигне некаде кон средината на годината со ова темпо – изјавила Австралијката за Дејли Стар.

Повеќето од партнерите ги наоѓа преку апликации, но има и неколку „стандардни“ мажи кои секогаш се подготвени да „скокнат“.

 

 

– Подготвена сум да пробам речиси се. За еден ден имав дури пет партнери – вели Ени.

Иако многумина ја критикуваат и ѝ велат дека никогаш нема да ја најде среќата на овој начин, госпоѓица Најт не се согласува со нив.

Loading...

 

 

– Сексот прави да се чувствувам добро, тоа е поентата – вели 26-годишната девојка.

Конечно, таа откри каков е нејзиниот идеален маж.

 

 

Loading...

– Лојален е, нежен, неосудувачки, смешен, има слични интереси како мене, самоуверен, но не и арогантен. Нема потреба да бидеш со мене цел ден, но сè уште не сум нашла такво момче, вели таа.

 

 

 

 

Loading...