Пијан маж направи хаос на аеродром, а потоа му кажа на полицаецот дека го сака (ВИДЕО)

Сподели со своите пријатели

Пијан маж направил вистински хаос на аеродромот Хитроу во Лондон, откако одбил да се симне од летот. Додека полицајците го спроведувале надвор, на едниот од нив буквално му изрази љубов.

Loading...

На најпосетениот аеродром во Лондон секојдневно има необични сцени, а една од нив се случила при изведување на пијан патник.

Имено, патникот при летот испил малку повеќе, пред слетувањето на лондонскиот аеродром.

Бил толку пијан што одбил да излезе од авионот, пренесува британски „Sun“.

Поради тоа морале да реагираат и полицајците, а на едниот од нив патникот му рекол дека „го сака“.

https://youtu.be/jp0PN6SrGuM

фото: Printscreen Youtube/Viral in USA


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *