05.07.2017 21:54

Пет знаци кои покажуваат дека е добар во креветот

Facebook Twitter Google+

Сексуалното искуство тешко се воочува со видот и слухот, но не е невозможна мисија. Овие мали знаци откриваат дали вашиот потенцијален секс партнер е искусен во креветот.

Ова се трите најголеми машки грешки во сексот!

Во фиоката крај креветот држи кондоми секси играчки и лубриканти, но шкафот во бањата крие влошки или тампони, женски бријачи и дополнителни четки за заби. За него ништо не може да биде изненадување.

Добро уредена и уредна бања е знак дека мажот често го користи,но и дека во својот стан доведува женско друштво.

Зошто луѓето сакаат секс во тројка?

loading...

Им приоѓа на жените со самодоверба и разговара со нив за најразлични теми, но никогаш не се фали со своите постигнувања во сексот. Попрвин за неговото искуство ќе го пофали бившата девојка, отколку тој самиот. Тоа е човек од акција.

Неспретноста не е дел од неговиот речник, ниту однесување. Има контрола над своето тело, секогаш знае каде ќе седне, како елегантно ќе се подигне од автомобилот или како да ја освои девојката на танцувачкиот подиум.

Овие работи ги плашат скоро сите мажи во креветот

Знае да се служи со јазикот и пренесеното значење. Уметноста на шепкање на одредени реченици пред одење во спалната соба за него не е непозната. Во изразувањето на своите желби е многу јасен и прецизен.

 


© Со преземање на содржината ги прифаќате Условите за преземање содржини
Loading...

Последни наслови

Facebook Comments