Пет лица претепале 22-годишник во Куманово

Сподели со своите пријатели

Пет лица рано утринава со тврд предмет нападнале дваесет и двегодишник во Куманово.

Loading...

– На 13.06.2022 во 03.00 часот во СВР Куманово, А.Б.(22) од Куманово пријавил дека на улица „Тане Георгиевски“ во Куманово бил физички нападнат со тврд предмет од пет лица, информираат од Секторот за внатрешни работи Куманово.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Никола Ивановски