Овие луѓе ги пронашле совршените скривалишта, полицијата никогаш нема да ги пронајде (ВИДЕО)

Сподели со своите пријатели

Група пријатели решиле да се забавуваат наоѓајќи идеални скривалишта за да се сокријат од полицијата.

Loading...

На социјалните мрежи е објавена компилација од видеа на кои еден од пријателите извикува: „Доаѓа полиција!“, а другите пријатели се обидуваат што поскоро да најдат добро скривалиште.

Компилацијата стана хит на социјалните мрежи, а во продолжение погледнете дел од генијалните места каде успеале да се сокријат.

 

 


ПРОЧИТАЈТЕ И:  ЗАСТРАШУВАЧКО: Авион слета на автопат и удри во камион полн со луѓе (ВИДЕО)