21.10.2019 02:24

Оваа инструкторка по тверкање докажува зошто е експерт во оваа дисциплина (ВИДЕО)

Facebook Twitter Google+

Настја Нас е инструкторка по тверкање која на Инстаграм секојдневно развеселува повеќе од 5 милиони обожаватели.

Таа неодамна објавила “едукативнa” снимка на која танцува во кратко фустанче и ја воодушевила машката популација.

Loading...

Видеото кое сигурно ќе ви го поправи расположението, можете да го погледнете во продолжение, како и слични објави од нејзиниот Инстаграм профил, во случај да ви се потребни дополнителни инструкции за тверкање.


© Со преземање на содржината ги прифаќате Условите за преземање содржини
Loading...

Последни наслови

Facebook Comments