Ова видео расплака 50 милиони луѓе, а еве зошто (видео)

Сподели со своите пријатели

Дваесетмесечните четворки – Абигел, Еимили, Грејс и Мекајлу, ги снимала нивната мајка Бетани Веб.

Девојчињата таа вечер во пижами гледалефилм и одеднаш станале и одлучиле на сите да им покажат колку се сакаат, рекла Бетани.

Мајката видеото од преслатките сестри од Канада го објавија на социјалните мрежи, а снимката е прегледана над 50 милиони пати.

– Ова е прекрасно. Преубаво е да се види како трпеливо чекаат една друга да се прегрнат, искоментирал еден од корисниците, а многумина од нив заплакале од среќа.

Loading...

The girls love hugging each other ?

Публикувахте от Webb Quadruplets Updates в Понеделник, 1 януари 2018 г.


Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.