Ова се водечките модни трендови во светот на фризурите (видео)

Сподели со своите пријатели

Вртена или права коса, пуштена или подигната коса, романтика или опасен стил – кои трендови владеаат оваа есен и зима?

Loading...

Водечките експерти на познатиот бренд „Kevin Murphy“ одговори на овие прашања и на модна писта беа претставени водечките трендови во светот на фризурите. Во видео прилого дознајте што е популарно жените да носаат оваа есен или оваа зима.