04.08.2015 10:43

Ова се најстрашните места на планетата (галерија)


На дел од овие места времето застанало многу одамна. Тоа ги прави фасцинантни на некој начин за фотографите, но од друга страна изгледаат прилично мрачно и страшно како да се излезени од хорор приказни.

Но, погледнете и пресудете сами фасцинантно или застрашувачко?

loading...


© Крадењето авторски содржини е забрането со закон. Преземањето на текстови и изјави во авторска сопственост на порталот Кумановски Муабети е дозволено делумно, со задолжителен хиперлинк до содржината која се пренесува. Секое преземање фотографија означена со лого, без претходна согласност со Кумановски Муабети, е строго забрането!

Последни наслови

Facebook Comments