Ова не се гледа често – девојка игра со своето куче (видео)

Сподели со своите пријатели

Кога Ашли и нејзиното куче Пудси настапија во емисијата „Britain’s Got Talent“, никој не знаеше што да очекува. Меѓу другото да се види куче на толку голема сцена е доста необично.

Loading...

Кога започна легендарната песна „Thriller“ од Мајкл Џексон следеше настап кој сите во присутни во салата ги остави без зборови.

Уживајте.


Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.