Ова е тематската песна за најновиот „Џејмс Бонд“ (видео)

Сподели со своите пријатели

Последниот дел од овој мегапопуларен филм кој сега ќе го доживее своето 24-то продолжение осви Оскар за најдобра песна за филм кој отиде во рацете на Адел за песната „Skyfall“ за истоимениот филм.

Loading...

Ситно се брои до премиерата на најновото продолжение на Џејмс Бонд, Spectre, а оваа е тематската песна за овој филм.

Станува збор за балада на Сем Смит со наслов „Writing’s On The Wall“. Баладата веќе е вистински хит во Британија, а како ќе се вклопи со целокупното сценарио на филмот остануава да видиме.

Вие во спотот за песната ќе имате можност да погледнете делови од она што ни го нуди филмот кој наскоро ќе ја доживее својата светска премиера.


Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.