Ова е новата Витни Хјустон (видео)

Сподели со своите пријатели

Кеира Ведер во последно време била на емотивно патување затоа што и било премногу тешко да се навикне да живее без својата мајка која починала.

Loading...

Токму затоа својот настап во Х Фактор го посветила токму на незјината мајка и тоа со песната „I will always love you” од Витни Хјустон и расклака милиони гледачи.


Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.