Опседната е со пластични операции, а сега направи и хорор тетоважа (ФОТО)

Сподели со своите пријатели

Жената опседната со пластична хирургија која има за задача да ја добие „најдебелата вагина на светот“, на фановите им го претстави својот најнов изглед, завршената тетоважа на задникот.

Loading...

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Mary Magdalene (@xomarym)

 

Мери Магдалена (24) од Канада претрпела бројни процедури во последните неколку години во обид да се трансформира во „пластична принцеза“.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Mary Magdalene (@xomarym)

 

Loading...

Манекенката платила десетици илјади долари за нејзината трансформација, откако поминала низ низа процедури, како што се кревање на веѓите, три операции на носот, пренесување на маснотии на образите и усните и три додатоци на градите.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Mary Magdalene (@xomarym)

 

Покрај тоа, таа направила 20 забни навлаки, три бразилски лифтови за задник и ги наполни усните со бројни филери.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Mary Magdalene (@xomarym)

 

Loading...

Во последно време добивала инекции поради што и „отекуваат“ гениталиите.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Mary Magdalene (@xomarym)

Оваа недела, Мери сподели кратко видео од новата тетоважа со своите 466.000 следбеници на Инстаграм.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Mary Magdalene (@xomarym)


Видеото има над 71.300 прегледи и стотици коментари од следбеници кои не можеа да се заситат од уникатната тетоважа.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Mary Magdalene (@xomarym)

Loading...

 

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Mary Magdalene (@xomarym)


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *